• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Běh naděje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Již podruhé se v Ostravě - Porubě konala nová sportovně společenská a humanitární akce, inspirující se úspěšnou akcí pořádanou na podporu výzkumu rakoviny - Běh Terryho Foxe, která v ČR probíhala v letech 1993 - 2007 a na níž Běh naděje volně navazuje.

Naše škola se rozhodla podpořit tuto dobrovolnou humanitární akci spojenou s veřejnou sbírkou. Žáci prvního i druhého stupně spolu s pedagogy absolvovali předepsanou trať, udělali něco pro své zdraví a vyjádřili solidaritu s nemocnými. Asi 3 km dlouhá trasa začínala na ulici Studentská a pokračovala směr hvězdárna. Běh naděje byl doplněn o doprovodný program. Žáci si mohli vyzkoušet chůzi po laně, střelbu z luku či vzduchovky a přítomni byli i zdravotníci.

Lucie Eichlerová

Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 64

Včerejší návštěvy 108

Návštěvy tento měsíc: 1442

Celkový počet návštěv: 140043