• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Běh naděje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Již podruhé se v Ostravě - Porubě konala nová sportovně společenská a humanitární akce, inspirující se úspěšnou akcí pořádanou na podporu výzkumu rakoviny - Běh Terryho Foxe, která v ČR probíhala v letech 1993 - 2007 a na níž Běh naděje volně navazuje.

Naše škola se rozhodla podpořit tuto dobrovolnou humanitární akci spojenou s veřejnou sbírkou. Žáci prvního i druhého stupně spolu s pedagogy absolvovali předepsanou trať, udělali něco pro své zdraví a vyjádřili solidaritu s nemocnými. Asi 3 km dlouhá trasa začínala na ulici Studentská a pokračovala směr hvězdárna. Běh naděje byl doplněn o doprovodný program. Žáci si mohli vyzkoušet chůzi po laně, střelbu z luku či vzduchovky a přítomni byli i zdravotníci.

Lucie Eichlerová

Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje
Běh naděje

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 1965

Celkový počet návštěv: 147858