• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Další setkání úspěšných sportovců

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 30. září se uskutečnilo další setkání našich žáků s paní ředitelkou Hanou Petrovou. Tentokrát paní ředitelka přivítala mistryně Moravy a Slezska Dominiku Fialovou a Kláru Toovou, které vybojovaly zlaté medaile ve štafetovém běhu na 4x60m a bronzového medailistu ve vrhu kouli Aleše Klozíka. Denise Zdražilové, která byla členkou zlaté štafety, setkání zmařilo onemocnění a Juliie Smetanová, mistryni Moravy a Slezska v hodu kriketovém míčku, v tento den plnila své povinnosti na mistrovství České republiky v softbalu. Žáky paní ředitelka ocenila, obdarovala malým dárkem a popřála spoustu dalších sportovních úspěchů.

P. Polášková

slezsko4

slezko1

slezsko3

slezsko5

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 1965

Celkový počet návštěv: 147858