• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Postupujeme do druhého obvodního kola v halové kopané!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek 20.10. se kluci z šestých a sedmých tříd zúčastnili fotbalového turnaje v Plesné. Z šesti škol, které byly s námi ve skupině, postupovaly výjimečně první tři a naše šance se tím o něco zvýšily. Kluci předvedli velmi disciplinovaný a zodpovědný výkon v každém utkání a s lehce odřenýma ušima postoupili z třetího místa do druhého kola, které se koná 31.10. Navzdory velké konkurenci, která nás čeká, věříme opět v další vydařený den!

M. Kužel  

turnaj102016

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 239

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5219

Celkový počet návštěv: 153597