• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Projektový den

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 10. 11. 2016 proběhl ve třídě 6. A projektový den, který byl zaměřen na problematiku dětské práce v rozvojových zemích. Během dopoledne se žáci podívali na dva dokumentární filmy a jeden sociální spot z portálu Jeden svět na školách. Filmy se týkaly Faridulláha, jedenáctiletého chlapce, který pracoval v cihelně, a Kamar, stejně staré dívky, která nemohla chodit do školy, aby finančně pomohla celé rodině prostřednictvím výroby a zdobení náramků.

Žáci pracovali ve skupinách, ale velká pochvala patří i těm, kteří se nebáli a nahlas před třídou prezentovali své názory. K reflexi byly použity různé pracovní listy, metoda I.N.S.E.R.T., Brainstorming, Jedno slovo a další.  Dle závěrečného hodnocení se žákům projektový den líbil, přivítali by, kdybychom si takové dopoledne zase někdy zopakovali.

M. Riedlová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 34

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 506

Celkový počet návštěv: 167182