• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Projektový den

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 10. 11. 2016 proběhl ve třídě 6. A projektový den, který byl zaměřen na problematiku dětské práce v rozvojových zemích. Během dopoledne se žáci podívali na dva dokumentární filmy a jeden sociální spot z portálu Jeden svět na školách. Filmy se týkaly Faridulláha, jedenáctiletého chlapce, který pracoval v cihelně, a Kamar, stejně staré dívky, která nemohla chodit do školy, aby finančně pomohla celé rodině prostřednictvím výroby a zdobení náramků.

Žáci pracovali ve skupinách, ale velká pochvala patří i těm, kteří se nebáli a nahlas před třídou prezentovali své názory. K reflexi byly použity různé pracovní listy, metoda I.N.S.E.R.T., Brainstorming, Jedno slovo a další.  Dle závěrečného hodnocení se žákům projektový den líbil, přivítali by, kdybychom si takové dopoledne zase někdy zopakovali.

M. Riedlová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1135

Celkový počet návštěv: 137403