• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Příroda s otazníky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V minulém týdnu soutěžili žáci 6. a 7. tříd několika ostravských škol ve Středisku přírodovědců ve znalostech z oblasti přírody. Děti čekal nejen vědomostní test, ale i praktické poznávání živočichů a rostlin. Ústřední téma bylo Zdravá příroda-zdravý člověk. Úkoly byly docela obtížné, ruku na srdce, kdo z nás pozná ptáčka jménem brkoslav, plody keře  brslenu nebo podle hlasu žábu kuňku. Všechna naše družstva ale postoupila do květnového druhého kola, které bude probíhat v zelené "džungli"  Poodří.

H. Reichová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 228

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5208

Celkový počet návštěv: 153586