• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Soutěž mladých zoologů

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 20 dětí ze 6. ročníku vyrazilo do Zoo Ostrava, kde soutěžily  na téma Papoušci. Děti se doma připravovaly, hledaly si informace o životě a chování celé řady opeřených barevných křiklounů. Téma by se mohlo zdát snadné, andulku poznají všichni, ale věděli jste, že  existují i papoušci s tajemnými jmény jako kakapo, nestor kea nebo  lorikulus? 

Kakapo neumí létat, nestor kea žere mršiny a lorikulus - ten odpočívá hlavou dolů jako netopýr...  V zoo  žáci vyplnili obtížný test a jako odměnu za přípravu na soutěž si prohlédli podzimní zoologickou zahradu. Vzhledem k tomu, že soutěže se vždy účastní desítky  družstev z celého kraje a soutěž probíhá celý týden, výsledky se dozvíme později.

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 5

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1133

Celkový počet návštěv: 130471