• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Soutěž mladých zoologů

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 20 dětí ze 6. ročníku vyrazilo do Zoo Ostrava, kde soutěžily  na téma Papoušci. Děti se doma připravovaly, hledaly si informace o životě a chování celé řady opeřených barevných křiklounů. Téma by se mohlo zdát snadné, andulku poznají všichni, ale věděli jste, že  existují i papoušci s tajemnými jmény jako kakapo, nestor kea nebo  lorikulus? 

Kakapo neumí létat, nestor kea žere mršiny a lorikulus - ten odpočívá hlavou dolů jako netopýr...  V zoo  žáci vyplnili obtížný test a jako odměnu za přípravu na soutěž si prohlédli podzimní zoologickou zahradu. Vzhledem k tomu, že soutěže se vždy účastní desítky  družstev z celého kraje a soutěž probíhá celý týden, výsledky se dozvíme později.

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 190

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4645

Celkový počet návštěv: 153023