• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Výtvarná soutěž - Ostrava žije baseballem

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci naší školy se začátkem září zúčastnili výtvarné soutěže "Ostrava žije světovým baseballem". Soutěž se konala u příležitosti ME v baseballu mužů v Ostravě. Úkolem bylo výtvarně ztvárnit hru baseballu a její pravidla.

V této soutěži jsme byli úspěšní. V 3. kategorii (III. - IV. třída ) se Andrea Poštulková, Barbora Podhorová umístily na 1. místě a ve 4.kategorii. ( V.- VII.třída ) se Amálie Kasková, Simona Goronová rovněž umístily na 1. místě. 

Výsledky výtvarné soutěže

Andrea Mičíková

 

Ostrava žije baseballem
Ostrava žije baseballem
Ostrava žije baseballem

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 14

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 426

Celkový počet návštěv: 167102