• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vítězství a postup do kraje!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 22. 11. 2016 se vybrané žákyně 6. a 7. tříd zúčastnily okresního kola v halové kopané. V turnaji se prostřídaly s dívčímí družstvy ze ZŠ Komenského, ZŠ Generála Píky a ZŠ Generála Janka. Naše žákyně byly organizačně velmi schopné, sestavily si vždy družstva pro jednotlivá utkání, střídaly se, předem se domlouvaly na pozicích, promýšlely taktiku a celkově vystupovaly jako dobrý tým. Odměnou jim bylo 1. místo, získání poháru a také postup do krajského kola. Gratulujeme :-)

M. Riedlová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 76

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1130

Celkový počet návštěv: 137398