• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Exkurze ArcelorMittal Ostrava a.s.

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I tento školní rok jsme v rámci mezipředmětových vztahů (chemie, fyzika, zeměpis, pracovní činnosti) využili akce „Týden otevřených dveří pro ZŠ" a s žáky 9. A a 9. B navštívili společnost ArcelorMittal Ostrava a.s..
Žáci měli možnost propojit své teoretické znalosti s praxí, vyslechli přednášku o výrobě železa a oceli, o produktech ArcelorMittal Ostrava a ekologických i charitativních projektech této společnosti. Po prezentaci následovaly soutěže o ceny a společné focení s Hutníkem, maskotem ArcelorMittal Ostrava.

Poté jsme nasedli do autobusu, dostali ochranné pláště, brýle, přilby a špunty do uší a vjeli do samotného závodu. Prohlédli jsme si jeho celý areál, prošli provozem Středojemné válcovny, viděli různé výrobky a produkty, a rozšířili tak další informace a poznatky o tomto hutním gigantu. Děkujeme tedy společnosti ArcelorMittal Ostrava a věříme, že nám umožní pořádat tyto přínosné a žáky oblíbené exkurze i v dalších letech.

E. Zineckerová, K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1135

Celkový počet návštěv: 137403