• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Návštěva psího útulku

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 1. 12. 2016 navštivili žáci 3. C psí útulek v Ostravě-Třebovicích, kde získali informace nejen o jeho činnosti, ale prohlédli si i vnitřní a vnější prostory včetně ordinace veterináře a odchytového vozidla. Během návštěvy byli svědky předání pejska novému majiteli. A protože žáci 3.C, jejich rodiče a někteří zaměstnanci naší školy mají "velké srdce", tak nepřišli do útulku s prázdnou a pejskům nadělili pod stromeček deky, ručníky, piškoty, psí konzervy a pamlsky.
 
Š. Buryšová, K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 114

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 653

Celkový počet návštěv: 164504