• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zdobení vánočního stromečku v Krevním centru FNO

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Úterý 6.12.2016 se někteří prvňáčci nemohli dočkat. Po měsíci intenzivních příprav vánočních ozdob a nácviku vánočních koled se třída 1.C spolu se svými velkými kamarády ze třídy 9.B vydala do Krevního centra FNO v Ostravě -  Porubě. Na všechny čekal krásný zelený stromeček. Děti stromeček společně ozdobily a zazpívaly tradiční i netradiční vánoční písně, které hudebně doprovodily.

K dobré náladě přispělo i vystoupení Nely Tkačívkové, která moc krásně zahrála na flétnu. Nálada byla opravdu výborná. Na všechny čekalo také překvapení v podobě štědrého pohoštění a krásných dárečků. Akce se opravdu povedla a všichni doufáme, že příští rok se do Krevního centra zase vydáme.


Mgr. Petra Řehová, třídní učitelka 1.C
Bc. Edita Janečková, asistentka pedagoga
Mgr. Kateřina Lisztwanová, třídní učitelka 9.B

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 79

Návštěvy tento měsíc: 1354

Celkový počet návštěv: 130692