• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Učíme se bruslit s trenéry

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V měsíci prosinci probíhá ve spolupráci s hokejovým klubem RT TORAX Poruba výuka bruslení žáků prvních a druhých tříd  s kvalifikovanými trenéry. Většina našich nejmladších žáků se postavila na brusle poprvé v životě a u některých bylo vidět, že se učili bruslit s rodiči. Všichni se, ale velice rychle s ledem skamarádili. Naši druháčci, kteří bruslí v rámci hodin tělesné výchovy od první třídy, se během výuky seznamují s dalšími bruslařskými prvky. Už teď se těšíme na další bruslení:-)

P. Polášková

foto      učíme se bruslit

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 36

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 508

Celkový počet návštěv: 167184