• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Projektový týden na téma Týden zvířat

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Jako připomenutí Světového dne hospodářských zvířat (2.10.) a Mezinárodního dne ochrany zvířat (4.10.) proběhl na naší škole projektový týden na téma Týden zvířat. Pro děti byla ve vestibulu připravena výstavka o domácích zvířatech chovaných u nás i ve světě. Na připravených plakátech se mohli žáci dočíst proč, kde a kdy zvířata u lidí zdomácněla, zajímavosti o zvířatech nebo rekordy.

Děti si potěžkaly skutečnou podkovu, osahaly kostru králíka, očichaly voňavou včelí plástev nebo třeba pohladily kožich z lišky. Výstavka byla doplněna o vědomostní test, hlavolamy a osmisměrku z názvů zvířecích rodin. Třída, která se stane nejúspěšnější v luštění, navštíví za odměnu živá zvířata ve Středisku přírodovědců v Porubě. Nejúspěšnějšími luštiteli se stala třída 4.C.

Hana Reichová

Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 8

Včerejší návštěvy 48

Návštěvy tento měsíc: 811

Celkový počet návštěv: 133019