• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Projektový týden na téma Týden zvířat

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Jako připomenutí Světového dne hospodářských zvířat (2.10.) a Mezinárodního dne ochrany zvířat (4.10.) proběhl na naší škole projektový týden na téma Týden zvířat. Pro děti byla ve vestibulu připravena výstavka o domácích zvířatech chovaných u nás i ve světě. Na připravených plakátech se mohli žáci dočíst proč, kde a kdy zvířata u lidí zdomácněla, zajímavosti o zvířatech nebo rekordy.

Děti si potěžkaly skutečnou podkovu, osahaly kostru králíka, očichaly voňavou včelí plástev nebo třeba pohladily kožich z lišky. Výstavka byla doplněna o vědomostní test, hlavolamy a osmisměrku z názvů zvířecích rodin. Třída, která se stane nejúspěšnější v luštění, navštíví za odměnu živá zvířata ve Středisku přírodovědců v Porubě. Nejúspěšnějšími luštiteli se stala třída 4.C.

Hana Reichová

Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...
Projektový týden na téma Týd...

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 368

Celkový počet návštěv: 168538