• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Andělské vánoční dílny aneb české Vánoce

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 13. 12. proběhly na naší škole Andělské vánoční dílny, ve kterých si mohli návštěvníci na připravených stanovištích vytvořit výrobky s vánoční tématikou. Malovaly se skleněné svícny, tvořily se různé ozdoby a drobné dárky. Rodiče a přátelé školy napekli a nachystali občerstvení, Klub rodičů uvařil punč, družinka vyrobila drobné dekorace, které prodávali. Mohli jste zde potkat anděly, kteří pomáhali dětem s výrobou, podávali informace a směřovali návštěvníky na stanoviště.

Atmosféru českých Vánoc mohli návštěvníci pocítit hned při vstupu do budovy školy. Žáci druhého stupně vyrobili a namalovali výzdobu v duchu českých Vánoc podle Josefa Lady. Jedna z místností byla věnována tradičním vánočním svátkům a zvykům. Malovaly se zde perníčky, tvořily ozdoby z vosku a nechyběly ani šité ozdoby. Na připravených panelech byli návštěvníci seznámeni se zvyky a tradicemi. Na stolech byly ukázky starodávných ozdob, baněk, pouštění skořápek, atd. To vše bylo spojeno s obdobím 1957 – 2017, kdy naše škola oslaví 60 let. Krásnou atmosféru vánočních svátků dokreslilo vystoupení školního sboru. Celá akce se vydařila. Děti odcházely spokojené s plnou náručí výrobků a rodiče si připomněli, že předvánoční doba není jen časem úklidu, shánění dárků, ale hlavně pohody strávené s blízkými.

A.Mičíková, L. Vyparinová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 68

Včerejší návštěvy 106

Návštěvy tento měsíc: 1614

Celkový počet návštěv: 135222