• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Keramická a výtvarná soutěž Tajemný svět barev – Afrika

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci naší školy se zapojili do výtvarné soutěže Tajemný svět barev. Tak jako loni i letos byli opět úspěšní. Letošní ročník byl věnován Africe, kdy žáci pracovali s různými technikami a barvami. Úspěšní žáci byli se svou skupinovou prací z třídy 3. A, Darina Sikorová z třídy 7. C a Anna Korčáková a Stella Polášková z třídy 6. B. Vyhodnocení soutěže se konalo v SVČ Ostrčilova v Moravské Ostravě. Žáci si ceny byli osobně převzít na slavnostním vyhodnocení 12. 12. 2016. Celé dopoledne si pořádně užili. Byli plní dojmů a zážitků z doprovodných soutěží.

A. Mičíková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1135

Celkový počet návštěv: 137403