"Dáreček" k oslavám výročí naší školy

Ve středu 21.12. jsme přívítali v naší škole velmi milou návštěvu. Až z dalekého Los Angeles přijel pan Miro Škandera, bývalý žák naší školy. Velmi zajímavě a poutavě pobesedoval s žáky 8. a 9. ročníků nejen o své velmi trnité a těžké cestě k realizaci svěho snu - pozici animátora v USA, ale také o své zajímavé a náročné práci, zavzpomínal na svá žákovská léta na naší škole a odpověděl na zvídavé otázky přítomných besedujících.

Žáky nejvíce zaujala ukázka jeho animátorských prací na věhlasných filmech i vyprávění o setkání s různými světově známými osobnostmi - herci a režiséry. Svou srdečností a přátelským přístupem si získal obdiv všech a úžasným způsobem žáky motivoval v cestě za jejich sny.

V. Novotná