• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Úspěch na přeboru škol MS kraje ve snowboardingu

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Víte, co se stalo ve čtvrtek 5. ledna 2017? Konečně začalo sněžit!!! A také jsme se poprvé v historii účastnili snowboardových závodů. My - Adri Bartová a Matěj Perutka z 9. A, Filip Klimša z 9. B, Julča Smetanová a Filip Zdražila z 8. A a Ondra Perutka ze 6. B. Venku "bílá tma", stále chumelilo a chumelilo a k tomu někteří z nás byli na snowboardu po letní pauze. Proto se hlavou honily myšlenky, zvládneme to? Máme vůbec šanci?

Závod byl náročný, všichni absolvovali dvě kola kvalifikace a poté nastaly vyřazovací boje v paralelním slalomu. Prostě buď a nebo. Jede dvojice závodníků najednou ve dvou vedle sebe postavených stejných trasách a kdo je v cíli později, vypadává. Někdy byl výsledek jasný po prvních brankách a někdy se bojovalo do poslední sekundy.
Skvělé 4. místo vybojoval Filip Klimša a vynikající 3. místo Julča Smetanová!
Všem blahopřejeme a sněhu zdar!

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 22

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 873

Celkový počet návštěv: 167549