• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Srdce s láskou darované už je ve Čtyřlístku!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci 6.B v hodinách pracovních činností vyrobili lepenkový hlavolam Srdce, který chtěli věnovat klientům Centra Čtyřlístek - Domova Jandova (Domov Jandova je pobytové zařízení pro děti s mentálním a kombinovaným postižením). Zapojili se tím do soutěžního projektu Srdce s láskou darované. Porota  sice vybere vítěze soutěže  až na konci března a vůbec nikdo neví , jak hodnocení dopadne, ale děti ze 6.B se mohly radovat už včera.

Předaly totiž hlavolam dětem ve Čtyřlístku. Jejich výrobek dostal  nového majitele a naše děti skutečně viděly jiskřičky v očích dětí z Domova, zaujetí pro společné skládání hlavolamu, radost z naší návštěvy... Viděly, že jejich tvoření mělo smysl a že  dokázaly potěšit srdce dětí, které to nemají v životě jednoduché.  

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 52

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4202

Celkový počet návštěv: 163540