• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Řemeslo má zlaté dno

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 19.1.2017 se konala soutěž „Řemeslo má zlaté dno“, jehož hlavním cílem je zapojení žáků 9. tříd ZŠ do interaktivní soutěže na řemeslné a odborné činnosti. Tím žáci získávají větší přehled o učebních oborech na SŠ v Ostravě. Jedná se o soutěž 6členných družstev a ani naše škola  nesměla v tomto zápolení chybět. Celkem 18 žáků naší školy se zdatně popraly se všemi nástrahami soutěže v oborech jako jsou např. doprava, daktyloskopie, prodavač, nutriční asistent, elektrikář apod.

Nejen správně vyřešené úkoly, ale i komunikace mezi členy jednotlivých družstev a jejich vzájemná spolupráce byly součástí hodnocení. A i přesto, že se naše družstva neumístila mezi prvními třemi, lze podle jejich ohlasů žáků konstatovat, že se jim soutěž líbila, vyzkoušeli si činnosti, se kterými zatím nepřišli do kontaktu a domů odcházeli spokojeni.

E. Černochová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 7

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 670

Celkový počet návštěv: 164521