• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

9.A na běžkách

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Tak co naše třída ještě nevyzkoušela? Byli jsme na bruslích, na lyžích, na snowboardu, na vodě, ale na běžkách ještě ne. A nevyužijte příležitost, když vám běžkařskou dráhu postaví přímo u nosu v Dolní oblasti Vítkovic a zadarmo vám půjčí veškeré vybavení! A že jsme na běžkách nikdy nestáli? To přece nevadí! Zažili jsme tolik legrace a všem se nakonec dařilo hodně dobře. A jestli smích opravdu prodlužuje život, tak nás budou muset zabít...

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1131

Celkový počet návštěv: 130469