• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

9.A na běžkách

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Tak co naše třída ještě nevyzkoušela? Byli jsme na bruslích, na lyžích, na snowboardu, na vodě, ale na běžkách ještě ne. A nevyužijte příležitost, když vám běžkařskou dráhu postaví přímo u nosu v Dolní oblasti Vítkovic a zadarmo vám půjčí veškeré vybavení! A že jsme na běžkách nikdy nestáli? To přece nevadí! Zažili jsme tolik legrace a všem se nakonec dařilo hodně dobře. A jestli smích opravdu prodlužuje život, tak nás budou muset zabít...

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 24

Návštěvy tento měsíc: 615

Celkový počet návštěv: 132823