• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

David Žáček a naši žáci na ME v krasobruslení

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Naše škola měla možnost zúčastnit se komentovaného tréninku nejlepších evropských krasobruslařů. Lákavé nabídky využily třídy z 1. i 2. stupně a určitě jsme nelitovali. Na ledě jsme shlédli vystoupení tanečních párů, ale také trénink žen s naší českou nadějí Michaelou Lucií Hanzlíkovou. Někteří využili šance vyfotit se s mistrem Evropy roku 2008 Tomášem Vernerem nebo alespoň získat jeho fotografii s podpisem.
Krasobruslaře naší školy Davida Žáčka z 9. A jsme mohli vidět bruslit na slavnostním zahájení.

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 103

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 642

Celkový počet návštěv: 164493