• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Zdravá svačinka v 5.B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 27.1.2017 žáci 5.B v hodinách pracovních činností připravovali pomazánky.  Žáci se rozdělili do několika skupin a každá z nich si vyráběla jinou pomazánku. Některé skupiny daly na osvědčenou klasiku, tou byly sýrová a česneková pomazánka. Jiné skupiny se pustily do experimentování a zkusily něco nového např. tvarohovou se šunkou, šunkovou, vajíčkovou nebo z nivy. Žáci si vyrobili jednohubky, chlebíčky a dozdobili zeleninou. Všem moc chutnalo. Ve třídě zbyly jen prázdné misky a talíře. :-)

L. Hadašová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 666

Celkový počet návštěv: 164517