• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Čokoládová vařečka

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 1. 2. 2017 jsme se účastnili soutěže O čokoládovou vařečku, pořádanou Střední školou společného stravování v Ostravě – Hrabůvce, která je určena osmým a devátým ročníkům základních škol. Našimi zástupci z řad osmých ročníků byli za třídu : 8. A – Adéla Salamonová a David Endt 8. C – Amálie Kasková. Všichni tři se umístili na krásných pozicích díky svým připraveným pokrmům: Adélka vařila krůtí filé v ořechové krustě, Davča pohostil porotu slanou palačinkou s překvapením a Amálka uspokojila mlsné jazýčky odborné poroty svými upečenými jablečnými růžičkami. Atmosféra na tomto gastronomickém „festivalu“ byla naprosto úžasná.

Pořadatelé si dali velkou práci s přípravami a zajištěním všeho potřebného pro soutěžící. Soutěž byla logisticky rozčleněna do čtyř částí, teoretická část, praktická část – ve které si soutěžící připravovali suroviny ke zhotovení svého pokrmu, další částí bylo vlastní vystoupení, při kterém byli soutěžícím přiděleni jejich kuchařští asistenti. Jejich úkolem bylo pomáhat soutěžícím se samotnou přípravou pokrmu – tepelná úprava, ozdobení a podání pokrmu k degustaci odborné komisi, a následný úklid a příprava pracovního prostoru pro dalšího soutěžícího a to vše v časovém limitu a před zraky diváků z řad soutěžících, pedagogických doprovodů, studentů SŠSS, jejich pedagogů a dalších hostů. Naši kuchaři se své úlohy zhostili s naprostou noblesou, na začátku sice byla patrná tréma a obavy, zda se to zvládne, ale vše dopadlo velmi dobře. Všichni soutěžící byli obdarováni drobnými cenami, upomínkovými předměty. My jsme sice nezvítězili, ale to vůbec nevadí. Zúčastnili jsme se, reprezentovali jsme naši školu, získali nové zkušenosti, příjemně jsme strávili den. Ode mě získávají všichni tři „titul a řád“ Master Chef Porubská

P. Konečná

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 60

Včerejší návštěvy 180

Návštěvy tento měsíc: 2477

Celkový počet návštěv: 145710