• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 30. ledna 2017 se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích a absolvovali nejdříve poslechovou část, a poté část mluvenou. Díky velkému počtu soutěžících a jejich přípravě na tuto soutěž nebylo snadné rozhodnout o vítězi, ale porota se nakonec shodla na následujícím pořadí.

Kategorie I.A – žáci 7. tříd
1. Darina Sikorová – 7.C
2. Tereza Korpaňová – 7.A
3. Martina Vavro – 7. A

Kategorie II.A – žáci 8. a 9. tříd
1. Václav Uherek – 9. B
2. Kateřina Michelle Ptašinská – 9.A
3. Jakub Cigánek – 9.B

Žákyně Darina Sikorová a žák Václav Uherek se zúčastní Okresního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce, které proběhne 13. února ve Středisku volného času Ostrčilova. Žákům se soutěž líbila a potěšily je určitě ceny, které věnovala do soutěže paní ředitelka a OUP, žádný soutěžící neodcházel po vyhlášení výsledků s prázdnou.

K. Lisztwanová, Š. Boček

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 114

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 653

Celkový počet návštěv: 164504