• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Anglické divadlo

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Anglické divadlo
Dne 1. února žáci 5.A, 5.B a 5.C navštívili divadelní představení John a Mary (Jeníček a Mařenka), kde ústředním tématem byl harmonický sourozenecký vztah překonávající jakékoliv nástrahy a překážky. Představení se všem velice líbilo a odcházeli z něj plni zážitků a dojmů.
L. Hadašová, T. Havlíčková, K. Lisztwanová, J. Šodková

foto

Anglické divadlo
Dne 1. února žáci 9.B zhlédli představení Peter Black 2 s podtitulem „A new beginning“. Před očima se jim tentokráte rozehrál příběh mladého muže, který jakožto člověk z ulice hledá správné zaměstnání. Prochází sérií profesí a prací, při kterých podstupuje zkoušky vlastní osobnosti a svých individuálních možností. Žáci se prostřednictvím tohoto divadelního představení nejen zdokonalovali v anglickém jazyce, ale rovněž mohli popřemýšlet o své další profesní orientaci i v rámci studia na středních školách, o čemž společně diskutují v hodinách  k volbě povolání.
K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 120

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 659

Celkový počet návštěv: 164510