• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Lednové číslo časopisu Nezbeda právě vychází

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Co zajímavého prožili žáci ZŠ Porubská 832 v 1. pololetí? Které akce jim přinesly největší radost v poslední době? Proč se rozhodli zúčastnit se soutěže Srdce s láskou darované? Jak se vydařil  projektový den v 6. A, jak probíhaly přípravy na  besídku ve 4. A? Co bylo nejlepší na vánočním bruslení nebo jakou hudbu poslouchá nová  paní vedoucí školní jídelny? Pokud  vás tyto informace zajímají - čtěte nové číslo školního časopisu NEZBEDA - na web stránkách školy právě teď!!!

M. Mikolášková

Nezbeda

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 114

Včerejší návštěvy 105

Návštěvy tento měsíc: 653

Celkový počet návštěv: 164504