• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Ahol´s Amazing Race

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 7. února se 8-členné družstvo žáků 9.B (Radek Cibulka, Jakub Češka, Jakub Cigánek, Filip Klimša, Petr Laňka, Radim Viltavský, Václav Uherek) zúčastnilo 2. ročníku soutěže v anglickém jazyce pro základní školy. Jejich cílem bylo uskutečnit cestu kolem světa po anglicky mluvících zemích, která prověřila nejen jejich znalost angličtiny, ale i orientaci v dějinách a současnosti navštívených zemí, mezi nimiž v letošním ročníku coby hostitelská země dominovaly USA.

Účastníci soutěže prokázali své čtenářské zkušenosti při návštěvě literárního semináře na Harvardu či Yale, své znalosti dějin, geografie, sportu, hudby i tradic při vědomostních testech nejen o USA, ale i o Velké Británii a Irsku. V neposlední řadě si pak soutěžící otestovali i svou finanční gramotnost, protože za soutěže byli hodnoceni v aholských librách, které bylo v rámci poslední soutěže potřeba vyměnit v co nevýhodnějším kurzu za dolary. Náš tým usilovně bojoval, porazil dvanáct  škol a celou soutěž zaslouženě vyhrál, a tak skvěle reprezentoval naši školu.

Gratulujeme!!!

K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 238

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5218

Celkový počet návštěv: 153596