• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Lyžařský kurz 2017

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letošní ročník (bůhví kolikátý, ale pro mě na ZŠ už poslední) se nadmíru povedl. Nejen počasí, ale i kolektiv se vydařil. Slunce hřálo a my padali na zadky. Ubytování v hotelu je na profesionální úrovni. Bazén bohužel nevyšel, ale tělocvična to bohatě vynahradila. Sjezdovky houstly,ale my si to užili i tak. Špičkoví instruktoři a učitelé nám zprostředkovali krásné zážitky i zkušenosti na celý život.

Filip Klimša, 9.B

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1135

Celkový počet návštěv: 137403