• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Poznáváme Porubu

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Celé září se v hodinách prvouky seznamujeme s místem, kde žijeme. Již víme, jak vznikl název Poruba, které významné stavby se nacházejí v okolí školy a také se dokážeme orientovat v jednoduchém plánku. Proto se v pátek 10.10. 2014 třídy 3.A a 3.B vydaly po stopách historie Poruby.

Zjistili jsme, co je to SORELA a objevili jsme sluneční hodiny. Po vydatné svačince u porubského zámku vedly naše kroky vedly k zámeckému rybníku. Cestou k jedné z nejstarších budov v Porubě - kostelu sv. Mikuláše, jsme se zastavili u Úřadu městského obvodu Poruba..

Lucie Hadašová a Jana Šodková

Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu
Poznáváme Porubu

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 23

Včerejší návštěvy 41

Návštěvy tento měsíc: 420

Celkový počet návštěv: 168590