• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 1.2.2017 reprezentovaly naši školu v okresním kole Olympiády v českém  jazyce žákyné Anička Holonová a Katka Holonová, obě ze třídy 9.A. Jako vždy nebyla zadání olympiády vůbec jednoduchá, děvčata musela prokázat své znalosti, jazykový cit, kreativitu a všeobecný přehled. Obě děvčata si vedla nadmíru úspěšně a v silné konkurenci 84 účastníků olympiády obsadila krásná místa - Anička 14.  a Katka 27. Aničce a Katce blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naši školy.

V. Novotná

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 6

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 669

Celkový počet návštěv: 164520