• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pasování na čtenáře

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 24.1.2017 byli žáci prvních tříd pasováni do slavného cechu čtenářského. Každý podstoupil krátkou zkoušku svých čtenářských schopností a po jejím úspěšném absolvování následoval slavnostní akt Pasování na čtenáře. Všechny děti byly velice šikovné a během krátké doby, která uběhla od jejich nástupu do školy, zvládly nejen poznat všechna písmenka, ale také je spojit do smysluplných slov a vět. Jsme na ně právem pyšní a přejeme jim mnoho krásných čtenářských zážitků.

třídní učitelky 1.A, 1.B a 1.C

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 81

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1135

Celkový počet návštěv: 137403