• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Ježibabí den

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 17.2.2017 jsme měli v 1.C „Ježibabí den“. Celý den jsme prožili výuku v kůži malých ježibab a ježidědků. V rámci českého jazyka jsme si přečetli básničku Pět ježibab, kterou jsme si také zazpívali a za doprovodu čarodějného tance se nám podařilo z ptáčka vykouzlit vajíčko. Bohužel opačný postup se nám již nezdařil. Při psaní jsme však rozmačkávali dračí srdce, ometali pavučiny a odháněli netopýry tak úspěšně, že výsledná písmenka stála za pochvalu.

V matematice se nás ježibaby stále držely, a tak jsme počítali a třídili kotlíky, kočky, klobouky a létající vysavače. Ani prvouka nezůstala nedotčena ježibabí tématikou, a tak jsme bádali a míchali lektvary. Poprvé jsme zkoumali vlastnosti látek a při dělání pokusů jsme se cítili jako opravdové ježibaby a ježidědci.

Petra Řehová třídní „ježibaba“ 1.C

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 8

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 671

Celkový počet návštěv: 164522