• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Úspěch v okresním kole basketbale dívek

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 15.3.2017 se konal turnaj v basketbale dívek o postup do krajského kola. Děvčata hrála ve složení Pastrňáková Nela, Kotkolíková Eliška, Bartová Adriana, Ovšanková Julie, Holonová Anna a Kateřina.  Boj o postup byl náročný a ze začátku vyrovnaný. Nakonec naše děvčata velmi bojovným výkonem skončila na druhém místě. Za svůj výkon byla odměněna pohárem s diplomem a velikou pochvalou od vedoucí týmu.

E. Černochová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 46

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1629

Celkový počet návštěv: 137897