• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

"Bramboroví" na Hrdlička Challenge

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 17. března 2017 se tříčlenné družstvo našich žáků - Kateřina Michelle Ptašinská, Jakub Cigánek a Václav Uherek - zúčastnilo anglické vědomostní soutěže Aleš Hrdlička Challenge. Téma osmého ročníku znělo "Let´s explore Asia". Žáci museli prokázat nejen své jazykové dovednosti, ale důkladně prověřili i své znalosti z jiných předmětů. Na stupně vítězů jsme nevystoupali, ale soutěž jsme si užili a těšíme se na její další ročník.

K. Lisztwanová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 44

Včerejší návštěvy 59

Návštěvy tento měsíc: 879

Celkový počet návštěv: 142069