• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Protidrogový vlak - revolution train

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 27.3.2017 se žáci druhého stupně zúčastnili programu primární prevence. Společně s pedagogy školy navštívili Revolution Train, který se nachází na vlakovém nádraží v Ostravě-Svinově.  Cílem návštěvy bylo prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů maximálně zapůsobit na osobnost návštěvníka vlaku a ovlivnit jeho pohled na legální a nelegální drogy. Shlédnutý příběh donutil žáky přemýšlet o problematice závislostí, o zodpovědnosti nejen za vlastní život. Zpětnou vazbu žáků si můžete přečíst zde:

zpětná vazba

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 79

Návštěvy tento měsíc: 1354

Celkový počet návštěv: 130692