• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Navštívili jsme Arrows!!!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V posledním březnovém týdnu žáci 5. A za krásného počasí navštívili baseballový stadion Arrows, aby si vyzkoušeli, jak se hraje na opravdovém stadionu jedna z jejich nejoblíbenějších her. Iniciátorem akce byl Dominik Šimaňok, hráč tamního klubu, který společně s trenéry mládežnického týmu připravil pro své spolužáky báječné dopoledne. Děti měly možnost vyzkoušet různé druhy pálek a rukavic, s kterými si nacvičovaly odpaly a chytání. Po chvilce nácviků a rozehřívání se vytvořila dvě družstva a začala samotná hra. Konečné skóre zápasu tentokrát ale převýšily silné zážitky, takže se na straně vítězů i poražených objevovaly stejně velké úsměvy. Pro velký úspěch se na stadion vrátíme možná ještě v tomto školním roce. Největší poděkování patří všem organizátorům této akce :)


Milan Kužel, Jana Šodková

Arrows

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 49

Včerejší návštěvy 73

Návštěvy tento měsíc: 1632

Celkový počet návštěv: 137900