• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Pohár z okresního finále minifotbalu dívek

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 10. 4. 2017 se vybrané dívky 7., 8. a 9. ročníku zúčastnily minifotbalu na venkovním hřišti ZŠ Ukrajinské. Šlo o souboj osmi škol, kdy první dvě utkání byly pro ZŠ Porubskou vítězné – 4:0, 5:3, potom přišla jedna prohra. Nakonec holky zabojovaly ze všech sil a porazily ZŠ Ukrajinskou při posledním utkání, čímž získaly třetí místo a pohár. Odměněny byly také pochvalou za skvělou spolupráci v týmu.

M. Riedlová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 28

Včerejší návštěvy 92

Návštěvy tento měsíc: 1498

Celkový počet návštěv: 140099