• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

ZŠ Porubská slaví svou šedesátku sportem

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

beh

Osmdesát pět žáků naší školy se v sobotu 22.4.2017 postavilo na start dětského poháru innogy Kids Cup, který probíhal v rámci běhů pro dospělé NN Night Run v centru Ostravy na Masarykově náměstí. Hlavní program pro nás začal v 17:45, kdy paní ředitelka odstartovala první z dětských běhů. Děti byly rozděleny do kategorií podle věku, což bylo také kritérium pro vzdálenost, kterou musely uběhnout.

Každý závodník ze sebe dostal maximum, které bylo v cíli oceněno nádhernou medailí a bouřlivým potleskem fanoušků. Na náměstí se tak konalo příjemné neformální setkání pedagogů školy s žáky i jejich rodiči. Rádi bychom poděkovali i našemu zřizovateli, který se na této akci finančně podílel. Přihlásit se tak mohly všechny děti, které měly o běh zájem bez ohledu na finanční možnosti rodiny. A výroční modrá trička s logem školy? Ta šla vidět všude ?. Zaplavila celé náměstí a hlavně – nebyla kategorie, kdy by na stupních vítězů nestáli alespoň dva žáci naší školy. Některé kategorie naši sportovci zcela ovládli!!! Na fotografie ze závodů se podívejte zde:

foto

Píší o nás: http://www.night-run.cz/clanky/-169-zahajili-jsme-sezonu-v-ostrave-padaly-rekordy.html

Video ze závodů: https://www.facebook.com/citynightrun/

B.Blahutová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 79

Návštěvy tento měsíc: 1354

Celkový počet návštěv: 130692