• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Den Země

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 25.4. se v areálu naší školy konal Den Země. Paní učitelky si pro nás společně s žáky 9. tříd připravily bohatý program na téma hmyzí svět. Jednalo se o plnění úkolu na zhruba sedmi stanovištích, kde se žáci mohli na pár chvil proměnit v mravence komunikujícího se svými druhy za pomoci pachových stop, zjistit jaké je to být zakuklenou housenkou, dozvědět se jak včelka Mája sbírá pyl, či si vyzkoušet pití květového nektaru motýlím sosákem. Žáci si užili spoustu legrace a zároveň se dozvěděli spoustu zajímavých věcí ze světa hmyzu.


Po projití všech stanovišť a dokončení všech úkolů na pozemku školy, jsme s žáky zamířili na Hlavní třídu v Ostravě Porubě, kde probíhal jarmark, divadelní představení a workshopové dílničky. K vidění bylo například vystoupení hudebního tria Ozíci, či pěvecké vystoupení žáků z naší školy. Žáci si zde mohli vyzkoušet různorodé pokusy pod vedením odborníků z ostravských vysokých škol, či si pochutnat na párku v rohlíku s hořčicí.
Za sebe dávám 5 hvězdiček z pěti.

výsledky ankety Nejsympatičtější mazlíček:

1. místo: ježek bělobřichý Albi ( M. Žurek, 5.B)
2. místo: plž oblovka Slizoun (D. Rydvan, 6.C)
3. místo: králík Bublina (D. Lepiař, 3.B)
4. místo: morče Bobek ( B. Podhorová, 5.B)              

I. Škuta

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 8

Včerejší návštěvy 48

Návštěvy tento měsíc: 811

Celkový počet návštěv: 133019