• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Okresní kolo Štafetového poháru

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Za trochu nejistého počasí se ve středu 3. května konalo okresní kolo Štafetového poháru. Soutěžilo v něm 9 škol z celé Ostravy. Žáci 1.- 3. třídy a 4.-5. třídy odběhali postupně 4 závody. Ještě před samotným startem Štafetového poháru jsme neponechali nic náhodě a žáci se již několik týdnu pod vedením paní učitelky Uhlářové, Kočí a paní trenérky Toové pilně připravovali. Příprava se vyplatila a my jsem časem 8:52,55 jednoznačně zvítězili. Nyní nás čeká obhajoba prvenství v krajském kole. Našim žákům blahopřejeme za výbornou reprezentaci školy a držíme palce v dalších závodech.

P. Polášková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 7

Včerejší návštěvy 48

Návštěvy tento měsíc: 810

Celkový počet návštěv: 133018