• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

I na Ondřejníku jsme slavili 60 let školy

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Mezi námi se stále najdou ti, kterým není jedno, jak se lidé chovají v přírodě. Odpadky, plechovky, sáčky, papíry, nepotřebné věci... nic z toho přece do lesa nepatří. Proto se 9. května vydalo téměř 150 dětí naší školy a s nimi 8 pedagogů vyčistit horu Ondřejník. Byla pořádná zima a foukal studený vítr, chvílemi i chumelilo. Ale i tak měli všichni dobrou náladu a bez problémů zvládli výstup na chatu Ondřejník a pak celou hřebenovku až do sedla Ondřejníku.

Ti nejzdatnější se vydali i na úplný vrchol. Při sestupu těžkým terénem jsme se zahřáli teplou polévkou, čajem nebo hranolkami na chatě Opálená, kde se role kuchařek a servírek ujaly na chvíli i paní učitelky. No nedivte se, obsloužit tolik hladových a žíznivých krků... :-)
A odpoledne jsme už mohli vyrazit spokojeně vlakem domů.
Všichni, kdo ohnuli svůj hřbet a vzali byť jedinou věc, která do přírody nepatří, mají můj veliký dík. Příroda vám to jednou vrátí.

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 29

Včerejší návštěvy 92

Návštěvy tento měsíc: 1499

Celkový počet návštěv: 140100