• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

I na Ondřejníku jsme slavili 60 let školy

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Mezi námi se stále najdou ti, kterým není jedno, jak se lidé chovají v přírodě. Odpadky, plechovky, sáčky, papíry, nepotřebné věci... nic z toho přece do lesa nepatří. Proto se 9. května vydalo téměř 150 dětí naší školy a s nimi 8 pedagogů vyčistit horu Ondřejník. Byla pořádná zima a foukal studený vítr, chvílemi i chumelilo. Ale i tak měli všichni dobrou náladu a bez problémů zvládli výstup na chatu Ondřejník a pak celou hřebenovku až do sedla Ondřejníku.

Ti nejzdatnější se vydali i na úplný vrchol. Při sestupu těžkým terénem jsme se zahřáli teplou polévkou, čajem nebo hranolkami na chatě Opálená, kde se role kuchařek a servírek ujaly na chvíli i paní učitelky. No nedivte se, obsloužit tolik hladových a žíznivých krků... :-)
A odpoledne jsme už mohli vyrazit spokojeně vlakem domů.
Všichni, kdo ohnuli svůj hřbet a vzali byť jedinou věc, která do přírody nepatří, mají můj veliký dík. Příroda vám to jednou vrátí.

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 7

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 670

Celkový počet návštěv: 164521