• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Krajské kolo Poháru rozhlasu a úspěch všech družstev

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek 18. května jsme s napětím sledovali výkony našich atletů na krajském finále Poháru rozhlasu. Padlo několik osobních rekordů a všechna družstva si připsala body navíc! Před finálovými štafetami jsme věděli, že pořád nějaká naděje na medaile je! A povedlo se. Starší žáci si odvážejí bronz, starší žákyně stříbro a mladší žákyně zlato! Individuální ocenění za nejlepší výkon získala Klára Toová a Daniela Bártová ze 6. A. Všem blahopřejeme a doufáme v postup do republikového finále, o kterém se rozhodne po skončení všech krajských kol.

E. Zineckerová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 53

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4203

Celkový počet návštěv: 163541