• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Jedeme do Čáslavi!!!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 16.5. proběhlo krajské kolo Štafetového poháru na stadionu Ostrava-Vítkovice. Krajského kola se zúčastnilo 15 nejlepších družstev z Moravskoslezského kraje a nebylo jednoduché. Naši malí závodníci se poctivě připravovali, všichni běželi ze všech sil a následná odměna v podobě postupu do republikového finále v Čáslavi jim byla odměnou za snahu a píli.  Držíme pěsti, ať se i na republikovém finále malým atletům daří.

K. Uhlářová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 29

Včerejší návštěvy 92

Návštěvy tento měsíc: 1499

Celkový počet návštěv: 140100