• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Turnaj v miniházené

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 6.6.2017 se konalo turnajové klání prvního stupně v miniházené. Sešlo se 5 tříd z 1.-3.ročníku. Na třetím místě se umístila třída 2.A, na druhém místě třída 3.C a vyhrálo družstvo 3.A. Nejvíce oceňujeme nejodvážnější třídu 1.C, která velice bojovala a užívala si turnaj. Jako jediná z prvních tříd. Dalších 5 tříd bylo ze 4.-5. ročníku. Tento souboj byl také velice napínavý a na třetím místě skončila 4.C, na druhém 5.C a první místo si vybojovala 4.A. Všem moc blahopřejeme a těšíme se na další klání. Sportu zdar a miniházené zvláště!!!!!

H. Kočí

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 33

Včerejší návštěvy 89

Návštěvy tento měsíc: 1303

Celkový počet návštěv: 139904