• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Exkurze Vitkovice Machinery Group

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Pomalu se blíží konec školního roku a naši osmáci budou příští školní rok stát před těžkým životním rozhodnutím, kam na střední školu. Proto jsme již letos podnikli exkurzi do Vítkovice Machinery Group. Navštívili jsme závod VÍTKOVICE ENVI a.s. prošli provozem smaltovny a shlédli prezentaci Vítkovické střední průmyslové školy, která nabízí celou řadu studijních oborů, které jsou v našem regionu velmi žádané. Akce se velmi líbila a už teď se těšíme na další exkurze, které nás čekají v příštím školním roce.  

vitky

 

logo vitky   jsou jednou z největších evropských strojírenských skupin. Staví na téměř dvou stoletích znalostí a působení v oboru, který provází civilizaci a poskytuje impulzy pro její rozvoj. Skupina zasáhla takřka do všech oborů lidské činnosti a stála u zrodu třetího největšího města České republiky. Je tedy aktivním účastníkem evoluce – METAL EVOLUTION. Z důležitých zakázek posledních let je možno uvést střešní konstrukci pražské O2 arény, stavbu hangáru u Mošnova či rekonstrukci historické ocelové konstrukce železničního nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Vzhledem k tomu, že IT technologie považují Vítkovice v současnosti za zcela zásadní, stávají se také prostředkem ke komplexním dodávkám sofistikovaných strojírenských výrobků a celků na klíč. Vývoj, konstrukce, projektování, řízení a ovládání systémů a technologií třetího tisíciletí je jednoznačně postaveno na informačních a komunikačních technologiích. VÍTKOVICE ENVI a.s. je tradiční český výrobce smaltovaných plechů a nádrží. Nadzemní nádrže šroubované ze smaltovaných plechů jsou vyráběny ve společnosti VÍTKOVICE od roku 1966. Díky vysoké kvalitě technologie výroby, bohatým zkušenostem a dobrým referencím vyváží dlouhodobě společnost

VÍTKOVICE ENVI a.s. výrobky a technologie do celého světa. Smaltované plechy jsou také základním stavebním prvkem environmentálních technologických souborů, jako jsou čistírny odpadních vod a bioplynové stanice.

H. Krahulová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 56

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4206

Celkový počet návštěv: 163544