• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Přírodopisná exkurze Praha 2017

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

15. června 2017 v brzkých ranních hodinách vyrazila skupina 60 nadšených dětí se svými vyučujícími na již tradiční přírodopisnou exkurzi. Po dobrodružné cestě prvním spojem RegioJetu byl dosažen cíl cesty – hlavní město Praha. Exkurze začala prohlídkou Botanické zahrady – do skleníku Fata Morgana. Děti si prohlédly největšího zástupce motýlů – druh Attacus atlas, obdivovaly kvetoucí orchideje, také mnohametrový bambus i tropická akvária s nádhernými rybami.  

exkurze

Další zastávkou byla pražská ZOO. Všichni si nadšeně fotili  výběhy žiraf, slonů, obdivovali zebry, hrochy, gorily, velemloky, gaviály, tučňáky,  Indonéskou džungli, kočkovité šelmy. Velký zážitkem byla cesta lanovkou, rozhledna v ZOO i koupání v dětských bazéncích. Pro zpáteční cestu na nádraží využili výletníci vyhlídkový parník Odra. Z přístaviště v pražské Tróji vyplula loď před 17. hodinou, cestou mohly děti sledovat nejen trénink sportovců na Světový pohár ve vodním slalomu na vodním kanálu v Tróji, ale i z netradičního pohledu ty nejznámější pražské památky (Národní divadlo, Mánes, Pražský hrad, královské zahrady, Petřín, Malá Strana, Karlův most, Anežský klášter). S dobrou náladou, spoustou fotek i zážitků -  spokojeni a nadšeni se všichni pozdě večer vrátili domů. Už teď se těší na další pokračování exkurze v příštím roce.

Žáci 6. A, 6. B, 6. C, 7. B

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 37

Včerejší návštěvy 89

Návštěvy tento měsíc: 1307

Celkový počet návštěv: 139908