• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Běh naděje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 27.9. se naši žáci zúčastnili akce s názvem Běh naděje, která se každoročně koná v rámci podpory léčby dětských onkologických onemocnění. Naším úkolem bylo proběhnout trať v délce 3000m, která byla připravena v okolí porubské myslivny. Před samotným startem si děti mohly vyzkoušet různé aktivity, které pro ně připravila střediska volného času. Nejoblíbenější aktivitou byla určitě střelba ze vzduchovek, dále discgolf, lukostřelba a tvorba velkých mýdlových bublin. I když se sluníčko neukázalo a bylo pod mrakem, nespadla na nás ani kapka a vše mohlo proběhnout podle plánu.

Už teď se těšíme na další ročník!

M. Bonobo

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 33

Včerejší návštěvy 89

Návštěvy tento měsíc: 1303

Celkový počet návštěv: 139904