• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Běh naděje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 27.9. se naši žáci zúčastnili akce s názvem Běh naděje, která se každoročně koná v rámci podpory léčby dětských onkologických onemocnění. Naším úkolem bylo proběhnout trať v délce 3000m, která byla připravena v okolí porubské myslivny. Před samotným startem si děti mohly vyzkoušet různé aktivity, které pro ně připravila střediska volného času. Nejoblíbenější aktivitou byla určitě střelba ze vzduchovek, dále discgolf, lukostřelba a tvorba velkých mýdlových bublin. I když se sluníčko neukázalo a bylo pod mrakem, nespadla na nás ani kapka a vše mohlo proběhnout podle plánu.

Už teď se těšíme na další ročník!

M. Bonobo

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 124

Návštěvy tento měsíc: 666

Celkový počet návštěv: 164517