• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Stříbrná a bramborová medaile

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 3. 10. 2017 se konalo krajské kolo Atletického čtyřboje v Třinci. Za velmi nepříznivého počasí si žáci změřili síly ve skoku vysokém/ dalekém, hodu/ vrhu, 60 m a 1km/ 1, 5km. I přes 5 osobních rekordů se nepodařilo postoupit do republikového finále, ale krásné, sice nepostupové 2. místo vybojovalo družstvo chlapců ve složení Kovář Dan, Zdražila Filip, Zajíček Adam, Vlček Šimon a Pavelka Vojta a dívky skončily na 4. místě ve složení Kovářová Sabina, Popiolková Sabina, Uvírová Vivien, Salamonová Adéla a Smetanová Julie.
Závodníkům děkuji a sportu zdar!

M. Uhýrková

foto
                        

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 2

Včerejší návštěvy 111

Návštěvy tento měsíc: 1676

Celkový počet návštěv: 140277