• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Výlet 2.C do Dinoparku Ostrava

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Na začátku školního roku nás čekala malá odměna v podobě výletu do Dinoparku Ostrava. Odměnu jsme si skutečně zasloužili, protože jsme v minulém školním roce zvítězili v soutěži Srdce s láskou darované. Za výhru jsme se rozhodli jet do světa dinosaurů. Výlet to byl vskutku dobrodružný. Poznali jsme mnoho největších predátorů, kteří kdy chodili po naší planetě. Při návštěvě 3D kina jsme pochopili, že život v pravěku nebyl žádný med a nebezpečí číhalo na každém kroku.

V Dinoparku jsme se toho nejen hodně dozvěděli, ale také jsme si krásně zasportovali a při hrách znovu upevnili přátelství, které mezi námi vzniklo v minulém školním roce. Počasí nám přálo a občas se na nás usmálo i sluníčko. Náš výlet měl jedinou chybu – strašně rychle to uteklo a už byl čas vydat se na cestu zpět ke škole. Byl to opravdu vydařený začátek!


Za třídu 2.C třídní učitelka Mgr. Petra Řehová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 368

Celkový počet návštěv: 168538