• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Naši prvňáčci

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Září uteklo jako voda a naši prvňáčci za sebou mají první měsíc školní docházky. Hračky vyměnili za učebnice a pracovní sešity a spinkání ve školce za pobyt v družince. Mají za sebou kus práce. Zvládnou přečíst první věty, dokáží sčítat a odčítat do 6, staví krychlové stavby podle návodu, skládají dečky z papíru a umí udělat kotouly vpřed i vzad. Už ví, kdy je hodina a kdy přestávka. I když ta všem připadá krátká. Všichni ví, že před sebou máme ještě plno práce. Ale už teď je jisté, že letos každý prvňáček napíše svůj první dopis Ježíškovi.

J. Šodková, L. Hadašová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 59

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4209

Celkový počet návštěv: 163547